Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Formularz kontaktowy

Witamy Państwa w świecie


Arabian Night


" ... feel the magic ... "


Arabian Night to firma, która zajmuje się importem głównie perfum w oleju nie zawierajacych alkoholu. Firma została powołana z myślą o osobach które poszukują unikalnych zapachów pochodzacych m.in. z Egiptu czy Indii.


Inspiracją do podjęcia takiej działalności była głównie odbyta przeze mnie podróż do Egiptu i "zakochanie się" w tamtejszych perfumach, których po przyjeździe do kraju niestety nie mogłam nigdzie kupić. Wachlarz wyboru perfum na dzień dzisiejszy nie jest być może wielki, jednak powoli dokładamy starań aby się on pomału zwiększał i był bardziej zróznicowany. Postaramy się równiez malutkimi kroczkami dać Państwu możliwość wyboru kosmetyków do ciała, które zawierają naturalne składniki pielęgnacyjne.


Niektóre nazwy wymienionych na aukcji produktów (olejków) są własnościami odpowiednich włascicieli. Nie należy tych produktów traktować jako oryginalne, ponieważ ich nazwy są używane wyłącznie jako odniesienie. W naszej ofercie znajdą Państwo również unikalne opakowania do perfum w oleju, które dodadzą zapachowi większej tajemniczości.


CHCEMY ABY DZIĘKI NAM, mieli Państwo możliwość:


poczucia niezwykłego czaru i egzotyki oferowanych przez Nas zapachów,


przeniesienia się do krainy baśni tysiąca i jednej nocy,


poczucia niezwykłej mocy relaksacyjnej,


doznania uczucia wyjątkowości.


Wiemy, że kupowanie zapachów w internecie jest dość nie łatwym zadaniem, dlatego dodamy wszelkich starań aby pomóc Państwu w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, postaramy się by odpowiedź była jak najbardziej wyczerpująca i obiektywna.


Na Państwa pytania czekamy pod emailem: arabian_night@op.pl


 

Dane kontaktowe

Arabian Night

Adres: ul. Skoroszewska 2B/50 2B/50, 02-495 Warszawa (mazowieckie)
Tel. komórkowy: +48 601 881 868

Numer rachunku bankowego

Bank: mBank
Arabian Night
Numer rachunku: 76 1140 2004 0000 3402 7481 6289